Nejčastější dotazy k COVID testování

Indikovaný pacient - (Máte žádanku od lékaře nebo z hygieny) - Dostavte se na odběr s kratičkou zdravotní pojišťovny a občanským průkazem.

Samoplátce – Na odběr si připravte kartičku pojišťovny. Platbu vyšetření můžete provést na místě buď kartou nebo v hotovosti, případně si můžete vyšetření objednat v našem eshopu a dostavit se jen s voucherem v tištěné či elektronické podobě. Pro urychlení procesu na odběrovém místě doporučujeme vyplnit předem kontaktní informace na linku, který máte v potvrzovacím emailu Vaší rezervace, nebo můžete vyplnit přes QR kód

Standardně chodí výsledky v elektronické podobě v šifrovaném emailu (do emailu Vám přijde odkaz na stažení dokumentu a na mobil SMS s heslem k otevření). V případě vyšetření na žádanku od lékaře, přijdou výsledky lékaři, který Vám žádanku vystavil.

Ano, na našem odběrovém místě v Praze 6, Veleslavínská 1, je možnost odběru přímo z Vašeho automobilu. 

Ano, na našich odběrových místech máme možnost rezervace. Stačí si vybrat vyhovující čas a objednat se. Zároveň Vás prosíme, není třeba chodit dříve, stačí přijít v časovém úseku, který jste si vybrali.

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, můžete využít naší informační linku 226 224 970, Po - Pá  8:00 - 17:00.