Vyšetření COVID-19 metodou PCR

Mezi laboratoře oprávněné k diagnostice vyšetření koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19) patří také EUC Laboratoře. Přinášíme Vám odpovědi na nejčastější dotazy.

Kam mám přijít na odběr

Odběrové místo na vyšetření COVID-19 metodou PCR je na adrese:

Praha 6, Veleslavínská 1 (zámek). Otvírací doba Po-So 8:00 - 12:00. Možnost odběru z auta - drive-in. 
Praha 5, Kartouzská 204/6 (EUC Klinika, budova B přízemí) Po-Pá 8:00 - 13:00 Otevřeno od 21.9.2020.

Je nutné se na odběr objednávat?

Ano, je nutné rezervovat si termín v našem rezervačním systému.
Rezervace

 
Co s sebou musím mít

Indikovaný pacient - K odběru se dostavte se žádankou od lékaře nebo hygieny a kartičkou pojišťovny.

Samoplátce – Na odběr si připravte kartičku pojišťovny. Platbu vyšetření můžete provést na místě buď kartou nebo v hotovosti, případně si můžete vyšetření objednat v našem eshopu a dostavit se jen s voucherem v tištěné či elektronické podobě.

Kolik to stojí?

Pokud nemáte žádanku od lékaře nebo Vás k odběru neodeslala hygiena, pak můžete vyšetření absolvovat v režimu pro samoplátce. Cena vyšetření je 2.200 Kč ve standardním režimu s výsledky do 1-2 pracovních dní. Je možné platit kartou nebo v hotovosti (je třeba mít připravenou přesnou částku). V případě zájmu je možné zrychlené dodání výsledků ve variantě do 12 hodin za 3.000 Kč (odběr je nutno absolvovat do 9:45 hod), nebo expresní dodání výsledků do 4 hodin za 4.500 Kč. Vyšetření si lze zakoupit v našem eshopu předem a na odběr přijtí jen s voucherem v tištěné nebo elektronické podobě.

Jak mi přijdou výsledky

Výsledky Vám přijdou v elektronické podobě v šifrovaném e-mailu (do e-mailu Vám přijde odkaz a na mobil PIN k otevření formou SMS). Podle potřeby lze po domluvě vyzvednout výsledky osobně. V případě vyšetření na žádanku od lékaře, přijdou výsledky lékaři, který Vám žádanku vystavil.

Poskytuje v případě potřeby cestovní certifikát v AJ?

Ano, certifikát je trojjazyčný (AJ, RJ, ČJ).

Poslala mě hygiena, co teď

Dostavte se k odběru s kartičkou zdravotní pojišťovny. Žádanku dostaneme přímo do našeho systému.

Pro lékaře

Pro odesílající lékaře nabízíme možnost online náhledu na výsledky Vašich pacientů přes službu ELVYS - elektronické výsledky. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro zřízení přístupu do služby.

Mám zájem o vyšetření zaměstnanců

Pro individuální nabídku kontaktujte obchodní oddělení.

Vyšetření protilátek

Aktuálně vyšetřujeme i protilátky metodou ELISA

 

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, můžete využít naší informační linku 725 572 830, pouze ve všední dny 7:30-20:00. Na telefonu nepodáváme informace o výsledcích!

Formulář - Žádost o vyšetření COVID-19