O nás

Vítáme vás na stránkách EUC laboratoří
 

Naše laboratoře poskytují spolupracujícím lékařům, zdravotnickým zařízením a pacientům velmi širokou nabídku vyšetření v oborech klinické biochemie, hematologie a transfuzního lékařství, klinické imunologie a lékařské mikrobiologie včetně specializovaných vyšetření mikrobiologické molekulární diagnostiky (PCR, PCR v reálném čase).

EUC Laboratoře  jsou součástí skupiny EUC, která poskytuje zdravotní péči a služby ve svých zdravotnických zařízeních v rámci České republiky. Jedná se o síť nemocnic, poliklinik, laboratoří, lékáren, specializovaných pracovišť pracovního lékařství a klinik nadstandardní lékařské péče.

Laboratoře skupiny EUC jsou součástí jednotlivých zdravotnických zařízení na území ČR (viz Laboratoře EUC v ČR).
 

Pražské EUC Laboratoře tvoří tři pracoviště:

  • Centrální laboratoř Sokolovská 31/155
    (pracoviště biochemie, hematologie a transfuzní služby, imunologie a alergologie a mikrobiologie;)
  • Detašovaná pracoviště Palackého 5, Praha 1 
    (pracoviště biochemie, hematologie;)
  • Mikrobiologická laboratoř molekulární biologie Seydlerova 8, Praha 5,
    laboratoř využívá metod PCR, především PCR v reálném čase.

Činnost laboratoří zajišťuje tým zkušených a odborně kvalifikovaných pracovníků, využívajících nové efektivní analyzátory. Ty poskytují výhodu velmi rychlého zpracování vzorku, umožňují práci s nízkými objemy biologických tekutin v případě menšího objemu vzorku a také detailní dohled nad celým průběhem analýzy. Na vzdělání a kontakt s posledními trendy v jednotlivých oborech je kladen velký důraz, pracovníci se pravidelně účastní odborných školení a seminářů.

EUC Laboratoře se v praktické činnosti zaměřují na dvě zásadní kritéria.

Prvním je kvalita vyšetření, oceněná prestižní mezinárodně uznávanou akreditací podle normy ČSN EN ISO 15189 na všech pracovištích laboratoří.

Druhým je rychlost provedení vyšetření a předání výsledků – a to klasickou písemnou formou výsledkového listu, zajištěnou vlastní svozovou službou, nebo zabezpečenou elektronickou poštou přímo do ambulantního programu lékaře. Navíc je zde možnost využít program ELVYS (ELektronické VYSledky), kde pod svým heslem získá lékař kdykoli i z domácího počítače či z mobilního telefonu informace o výsledcích vyšetření svého pacienta. Program poskytuje i aktuální informaci o objemu bodů vynaložených lékařem na laboratorní vyšetření v konkrétním měsíci (podrobněji viz Elektronická laboratoř).

Kontakt centrální laboratoře

EUC Laboratoře s.r.o.
Palackého 5
110 00 Praha 1

 

 +420 226 224 900

 

info@euclaboratore.cz

 

s Více

Telefonické kontakty

+420 226 224 900

Centrální laboratoř

 

+420 226 224 999

Mikrobiol. lab. molekul. biologie

 

+420 257 316 554

Mikrobiologická laboratoř

 

+420 725 989 999

Dispečink svozu vzorků

 

Více

Kontakt centrála EUC

EUC Laboratoře jsou členem holdingu EUC.


EUC a.s.
Na Pankráci 1690/125
140 00 Praha 4www.euc.cz

Více