Jak to u nás funguje?

Jak to u nás funguje?

Možnost provedení laboratorního vyšetření za přímou úhradu bez doporučení lékaře je rychlým řešením, jak prověřit svůj zdravotní stav. Na výběr máte z několika cenově výhodných balíčků vyšetření. A co dál?

Je to jednoduché...

1 - Rozhodněte se a udělejte ho

Uvidíte, že to nic není.

2 - Navštivte odběrové místo a sdělte své požadavky sestřičce.

Není třeba se dopředu objednávat. Sestřička Vás provede celým procesem a bude Vám nápomocna ve výběru toho správného vyšetření. Nebo zvolte variantu online a v pohodlí domova si vyberte některý z balíčků v našem eshopu.

3 - Proveďte úhradu v hotovosti nebo kartou

Kartou lze hradit v eshopu, ale i přímo před odběrem. Detailní informace najdete v seznamu našich odběrových míst. 

4 - Podstupte odběr krve

Bez toho to opravdu nepůjde.

5 - Vyčkejte na výsledky

Vaše výsledky lze získat třemi způsoby (šifrovaně mailem, poštou nebo vyzvednete osobně). Záleží tedy na Vás, který způsob zvolíte. O době, kterou budete na výsledky čekat, Vás bude informovat sestřička nebo se je dozvíte v detailu balíčku v eshopu.

Na výsledkovém listu najdete laboratorně naměřené hodnoty jednotlivých vyšetření, včetně referenčních mezí. Pokud je Váš výsledek v rozmezí referenčních mezí, je vše v pořádku. Pokud se Váš výsledek v některých parametrech vychyluje mimo referenční meze, jsou vyznačeny červeně. V tomto případě doporučujeme konzultaci s Vaším ošetřujícím praktickým lékařem.

Kompletní nabídku vyšetření pro samoplátce najdete v ceníku. Tato vyšetření se objednávají přímo v našich odběrových místech.

Další informace

V příloze najdete ke stažení formulář k ochraně osobních údajů. Tento formulář je třeba vyplnit z důvodu odběru krve a zpracování osobních údajů s tím spojených. Formulář s Vámi vyplní sestřička při odběru. Pro urychlení je možné si formulář vytisknout a vyplnit doma.