Kontakty

Infolinka

Provozní doba
Po - Pá: 8:00 - 17:00

EUC Laboratoře s.r.o.

sídlo firmy

Palackého 5
110 00, Praha 1

Zobrazit na mapě

EUC Laboratoře CGB a.s.

sídlo firmy

Kořenského 1210/10
703 00 Ostrava - Vítkovice



Zobrazit na mapě

Kontakt pro média

Eva Pánová (Hokrová)

Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO)

Jiří Benedikt

Informace o ochraně osobních údajů

Odběrové místo Bílina

Pražská 206/95
418 01 Bílina

Otevírací doba

Po
6:00 - 11:00
Út
6:00 - 11:00
St
6:00 - 11:00
Čt
6:00 - 11:00
6:00 - 11:00

Odběrové místo Brandýs nad Labem

Jiřího Wolkera 603/1
250 01 Brandýs nad Labem

Otevírací doba

Po
7:00 - 12:00
Út
7:00 - 12:00
St
7:00 - 12:00
Čt
7:00 - 12:00
7:00 - 12:00

Odběrové místo České Budějovice

Matice školské 1786/17
370 01 České Budějovice

Otevírací doba

Po
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
Út
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
St
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
Čt
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
6:45 - 12:00
12:30 - 14:00

Odběrové místo Dobřany

třída 1. máje 1300
334 41 Dobřany

Otevírací doba

Po
6:00 - 12:00
Út
6:00 - 12:00
St
6:00 - 12:00
Čt
6:00 - 12:00
6:00 - 12:00

Odběrové místo Hradec Králové

Bratří Štefanů 895
Slezské Předměstí
500 03 Hradec Králové

Otevírací doba

Po
6:30 - 12:00
12:30 - 14:00
Út
6:30 - 12:00
12:30 - 14:00
St
6:30 - 12:00
12:30 - 14:00
Čt
6:30 - 12:00
12:30 - 14:00
6:30 - 12:00
12:30 - 14:00

Odběrové místo Kladno

Huťská 211
272 80 Kladno

Otevírací doba

Po
6:00 - 14:00
poslední odběr 13:45
Út
6:00 - 14:00
poslední odběr 13:45
St
6:00 - 14:00
poslední odběr 13:45
Čt
6:00 - 14:00
poslední odběr 13:45
6:00 - 13:00

Odběrové místo Kolín

Smetanova 764
280 02 Kolín

Otevírací doba

Po
6:30 - 12:00
Út
6:30 - 12:00
St
6:30 - 12:00
Čt
6:30 - 12:00
6:30 - 12:00

Odběrové místo Králův Dvůr

Průmyslová 614
267 01 Králův Dvůr

Otevírací doba

Po
7:00 - 11:00
Út
7:00 - 11:00
St
7:00 - 11:00
Čt
7:00 - 11:00
7:00 - 11:00

Odběrové místo Liberec

Klášterní 2/117
460 01 Liberec

Otevírací doba

Po
7:00 - 11:00
Út
7:00 - 11:00
St
7:00 - 11:00
Čt
7:00 - 11:00
7:00 - 11:00

Odběrové místo Litvínov

Tylova 661
436 01 Litvínov

Otevírací doba

Po
6:30 - 12:00
Út
6:30 - 12:00
St
6:30 - 12:00
Čt
6:30 - 12:00
6:30 - 12:00

Odběrové místo Ostrava

Opavská 962/39
708 68 Ostrava

Otevírací doba

Po
6:45 - 9:30
Út
6:45 - 9:30
St
6:45 - 9:30
Čt
6:45 - 9:30
6:45 - 9:30

Odběrové místo Pardubice, Karla Šípka - EUC Klinika

Karla Šípka 282
530 09 Pardubice

Otevírací doba

Po
6:30 - 12:00
Út
6:30 - 12:00
St
6:30 - 12:00
Čt
6:30 - 12:00
6:30 - 12:00

Odběrové místo Pardubice, Rokycanova - Vektor

Rokycanova 2798
530 02 Pardubice

Otevírací doba

Po
6:30 - 12:30
Út
6:30 - 12:30
St
6:30 - 12:30
Čt
6:30 - 12:30
6:30 - 12:30

Odběrové místo Plzeň - Denisovo nábřeží

Denisovo nábřeží 1000/4
Plzeň 301 00

Otevírací doba

Po
7:00 - 13:00
Út
7:00 - 13:00
St
7:00 - 13:00
Čt
7:00 - 13:00
7:00 - 13:00

Odběrové místo Plzeň - Skrétova

Skrétova 47
301 00 Plzeň

Otevírací doba

Po
7:00 - 13:00
Út
7:00 - 13:00
St
7:00 - 13:00
Čt
7:00 - 13:00
7:00 - 13:00

Odběrové místo Praha 1, Palackého

Palackého 720/5
110 00 Praha 1

Otevírací doba

Po
6:30 - 14:00
Út
6:30 - 14:00
St
6:30 - 14:00
Čt
6:30 - 14:00
6:30 - 14:00

Odběrové místo Praha 1, Senovážné náměstí

Senovážné náměstí 980/22
110 00 Praha 1

Otevírací doba

Po
7:00 - 14:00
Út
7:00 - 14:00
St
7:00 - 14:00
Čt
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00

Odběrové místo Praha 10, Plaňanská

Plaňanská 573/1
108 00 Praha 10 – Malešice

Otevírací doba

Po
7:00 - 14:00
Út
7:00 - 14:00
St
7:00 - 14:00
Čt
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00

Odběrové místo Praha 11, Opatovská

Opatovská 1763/11
149 00 Praha 11 – Chodov

Otevírací doba

Po
7:00 - 12:00
Út
7:00 - 12:00
St
7:00 - 12:00
Čt
7:00 - 12:00
7:00 - 12:00

Odběrové místo Praha 11, Šustova

Šustova 1930/2
148 00 Praha 11

Otevírací doba

Po
7:00 - 14:00
běžné odběry
Út
7:00 - 14:00
běžné odběry
St
7:00 - 14:00
běžné odběry
Čt
7:00 - 14:00
běžné odběry
7:00 - 14:00
běžné odběry

Odběrové místo Praha 5, Kartouzská

Kartouzská 204/6
150 00 Praha 5 – Smíchov

Otevírací doba

Po
6:30 - 14:15
Út
6:30 - 14:15
St
6:30 - 14:15
Čt
6:30 - 14:15
6:30 - 14:15

Odběrové místo Praha 6, Bechyňova

Bechyňova 2571/3
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Po
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
Út
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
St
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
Čt
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30
6:45 - 12:00
12:30 - 14:30

Odběrové místo Praha 6, Kamýcká

Kamýcká 1077
165 00 Praha

Otevírací doba

Po
7:00 - 11:00
Út
7:00 - 11:00
St
7:00 - 11:00
Čt
7:00 - 11:00
7:00 - 11:00

Odběrové místo Praha 7, Fr. Křížka

Františka Křížka 683/22
170 00 Praha

Otevírací doba

Po
6:30 - 11:30
12:00 - 14:30
Út
6:30 - 11:30
12:00 - 14:30
St
6:30 - 11:30
12:00 - 14:30
Čt
6:30 - 11:30
12:00 - 14:30
6:30 - 11:30
12:00 - 14:30

Odběrové místo Praha 8, Zenklova

Zenklova 1545/39
180 00 Praha

Otevírací doba

Po
7:00 - 12:00
Út
7:00 - 12:00
St
7:00 - 12:00
Čt
7:00 - 12:00
7:00 - 12:00

Odběrové místo Přelouč

Libušina 203
Přelouč 535 01

Otevírací doba

Po
6:30 - 11:00
Út
6:30 - 11:00
St
6:30 - 11:00
Čt
6:30 - 11:00
6:30 - 11:00

Odběrové místo Příbram

Čechovská 57
261 01 Příbram

Otevírací doba

Po
7:00 - 13:30
Út
7:00 - 13:30
St
7:00 - 13:30
Čt
7:00 - 13:30
7:00 - 13:30

Odběrové místo Říčany

OC Lihovar
Barákova 237/8
251 01 Říčany

Otevírací doba

Po
7:00 - 12:00
12:30 - 15:00
Út
7:00 - 12:00
12:30 - 15:00
St
7:00 - 12:00
12:30 - 15:00
Čt
7:00 - 12:00
12:30 - 15:00
7:00 - 12:00
12:30 - 15:00

Odběrové místo Slaný

Smetanovo náměstí 1358/3
274 01 Slaný

Otevírací doba

Po
6:00 - 11:00
Út
6:00 - 11:00
St
6:00 - 11:00
Čt
6:00 - 11:00
6:00 - 11:00

Odběrové místo Týn nad Vltavou

Sakařova 755
375 01 Týn nad Vltavou

Otevírací doba

Po
7:00 - 14:00
Út
7:00 - 14:00
St
7:00 - 14:00
Čt
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00

Odběrové místo Ústí nad Labem

Masarykova 2000/92
400 01 Ústí nad Labem

Otevírací doba

Po
7:00 - 14:00
Út
7:00 - 14:00
St
7:00 - 14:00
Čt
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00

Odběrové místo Zlín

třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín

Otevírací doba

Po
6:00 - 14:20
Út
6:00 - 14:20
St
6:00 - 14:20
Čt
6:00 - 14:20
6:00 - 14:20

EUC Laboratoře s.r.o.

centrální laboratoře

Sokolovská 31/155
180 00 Praha 8

EUC Laboratoře CGB a.s.

Kořenského 1210/10
703 00 Ostrava-Vítkovice

EUC Klinika České Budějovice s.r.o.

biochemická laboratoř

Matice školské 1786/17
370 01 České Budějovice

EUC Klinika Kladno s.r.o.

oddělení klinické biochemie

Huťská 211
272 80 Kladno

EUC Klinika Plzeň s.r.o.

biochemická laboratoř

Skrétova 47
301 00 Plzeň

EUC Klinika Přelouč a.s.

laboratoř klinické biochemie

Karla Šípka 282
530 09 Pardubice

EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o.

biochemická a hematologická laboratoř

Masarykova 2000/92
400 01 Ústí nad Labem

EUC Klinika Zlín a.s.

oddělení klinické biochemie a hematologie

třída Tomáše Bati 5135
760 01 Zlín

EUC Klinika Ostrava a.s.

laboratoř klinické biochemie a hematologie

Opavská 962/39
708 68 Ostrava - Poruba

MUDr. Ladislava Kučerová

Sušilova 1835/21
750 02 Přerov

www.dimolab.cz

RNDr. Magdalena Uvírová, Ph.D.

Předseda představenstva

Ing. Martina Dostálová

Hlavní ekonom

Ing. Karla Jüngerová

Ekonom

Ing. Jan Hluchý

Personalista

Prim. MUDr. Dušan Žiak

primář oddělení patologie

Doc. MUDr.Jana Dvořáčková, Ph.D.

 lékař, konzultant

MUDr. Pavel Hurník

lékař

MUDr. Fádi Fakhouri

lékař

MUDr. Robert Ondruššek

lékař

MUDr. Pavel Formánek

lékař

MUDr. Barbora Mičulková

lékař

MUDr. Anton Stepanov

lékař

MUDr. Vladimír Židlík

lékař

Prof. MUDr. Jiří Ehrmann, Ph.D.

lékař

MUDr. Vlasta Tichá, CSc.

lékař

doc. MUDr. Martin Tichý, CSc.

lékař, konzultant

MUDr. Ladislava Kučerová

lékař

MUDr. Kateřina Prokešová

lékař

MUDr. Jarmila Klusáková, Ph.D.

lékař

Doc. MUDr. Josef Feit, CSc.

lékař

MUDr. Karel Hušek, CSc.

lékař

MUDr. Lucie Požárová

lékař

MUDr. Eliška Tvrdíková

lékař

Andrea Jalůvková

vedoucí laborantka, cytoscreener

Mudr. Petr Važan

Patologie Zlín - lékař

Mudr. Ondrej Savka

Patologie Zlín - lékař

Hana Kotásková

Patologie Zlín - vedoucí laborantka

Mgr. Jana Žmolíková

Vedoucí cytogenetiky

Jarmila Kopečková

Vedoucí laborantka 

Mgr. Jarmila Šimová

Vedoucí molekulární genetiky 

Bc. Andrea Krokerová

Vedoucí laborantka 

Mgr. Kristýna Nešporová

zástupce vedoucího laboranta molekulární genetiky

Fedáková Martina

Administrativní pracovník 

Bc. Dedková Markéta

zdravotní laborant - t.č. mateřská dovolená

Bc.Hoosová Lenka

zdravotní laborant

Mgr. Kaniová Květoslava

VŠ nelékař - Molekulární genetik - t.č. mateřská dovolená

Mgr.Kazárik Maršálková Karla

pomocný pracovník v laboratoři

RNDr. Konvalinka David

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Bc. Králová Lucie

zdravotní laborant - t.č. mateřská dovolená

Mgr. Kubová Barbora

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Mgr. Kunčíková Kateřina

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Langerová Barbora

administrativní pracovník

Ing.Lazarová Anna

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Mačková Jana

administrativní pracovník

Mgr. Maier Jan

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Bc. Mazurová Jana

zdravotní laborant - t.č. mateřská dovolená

Mgr. Měch Radek

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Nováková Zdeňka

administrativní pracovník

Mgr. Satková Pavla Ph.D.

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Šlahor Matej

zdravotní laborant

Mgr. Smolíková Michaela

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Mgr.Trombik Iveta

VŠ nelékař - Molekulární genetik

Bc.Trombik Leszek

Zdravotní laborant 

Mgr. Urbanovská Irena

Zástupce vedoucí laboratoře molekulární genetiky

Žebráková Iveta Dis.

Laboratoř molekulární genetiky