Infolinka: +420 226 224 970, PO-PÁ 9:00 - 21:00

Jak to u nás funguje

Možnost provedení laboratorního vyšetření za přímou úhradu bez doporučení lékaře je rychlým řešením, jak prověřit svůj zdravotní stav.

Na výběr máte z několika cenově výhodných balíčků vyšetření. A co dál?

Je to jednoduché...

  1. Rozhodněte se a udělejte ho. Uvidíte, že to nic není.
  2. Navštivte odběrové místo a sdělte své požadavky sestřičce. Není třeba se dopředu objednávat. Sestřička Vás provede celým procesem a bude Vám nápomocna ve výběru toho správného vyšetření.
    Nebo zvolte variantu online a v pohodlí domova si vyberte některý z balíčků v našem eshopu.
  3. Proveďte úhradu v hotovosti nebo kartou (kartou lze hradit v eshopu nebo osobně v odběrových místech - Praha-Kartouzská, Praha-Palackého, Praha-Plaňanská, Říčany, Praha-Šustova, Praha-Zenklova)
  4. Podstupte odběr krve. Bez toho to opravdu nepůjde.
  5. Vyčkejte na výsledky. Vaše výsledky lze získat třemi způsoby (šifrovaně mailem, poštou nebo vyzvednete osobně). Záleží tedy na Vás, který způsob zvolíte. O době, kterou budete na výsledky čekat, Vás bude informovat sestřička nebo se je dozvíte v detailu balíčku v eshopu.
  6. Na výsledkovém listu najdete laboratorně naměřené hodnoty jednotlivých vyšetření, včetně referenčních mezí. Pokud je Váš výsledek v rozmezí referenčních mezí, je vše v pořádku. Pokud se Váš výsledek v některých parametrech vychyluje mimo referenční meze, jsou vyznačeny červeně. V tomto případě doporučujeme konzultaci s Vaším ošetřujícím praktickým lékařem.

pozn. Kompletní nabídku vyšetření pro samoplátce najdete v ceníku. Tato vyšetření se objednávají přímo v našich odběrových místech.

Informace:

V příloze najdete ke stažení formulář k ochraně osobních údajů. Tento formulář je třeba vyplnit z důvodu odběru krve a zpracování osobních údajů s tím spojených. Formulář s Vámi vyplní sestřička při odběru. Pro urychlení je možné si formulář vytisknout a vyplnit doma.