Nepřehlédněte

Akce - Červenec 2024

Pro klienty, kteří k nám chodí pravidelně jako samoplátci máme každý měsíc v nabídce vyšetření se slevou 30%

EUC Laboratoře se stěhují

Od května jsme se přestěhovali nových prostor. Najdete nás v Harfa Business Center na adrese Českomoravská 2532/19b, 190 00 Praha 9. Telefonní čísla zůstávají stejná.

Pertuse a parapertuse

Standardní postupy laboratorní diagnostiky pertuse a parapertuse

Možné prodloužení doby odezvy

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o stěhování našich laboratoří. V důsledku toho může dojít k prodloužení doby odezvy u některých vyšetření. Za případné komplikace se předem omlouváme. V případě potřeby volejte naše call centrum: +420 226 224 970, PO-PÁ 8:00 - 17.00

Skupina EUC vstoupila do dalšího segmentu zdravotní péče, pacientům bude poskytovat zdravotní služby v oblasti domácí zdravotní péče

Zdravotnická skupina EUC odkoupila od Mgr. Vojtěcha Kubce, LL.M., MSc. společnost MyBee Innovative s.r.o., která je prostřednictvím svých dceřiných společností největším poskytovatelem zdravotních služeb v oblasti domácí péče v České republice.

Ostravská CGB Laboratoř a.s. mění název, jsou z ní EUC Laboratoře CGB a.s.

Jedno z největších laboratorních pracovišť v České republice, CGB Laboratoř a.s., bude nově vystupovat jako EUC Laboratoře CGB a.s. Personál, rozsah i kvalita poskytovaných služeb se ovšem nemění. Společnost s nadregionální působností je od roku 2021 součástí skupiny EUC, která se pyšní portfoliem 24 lékáren, 13 mamocenter, 25 klinik, 11 laboratoří, online lékárny a zaměstnává 4 000 lékařů a 2 300 kvalifikovaných zdravotníků.